Unowocześniony elektryczny motocykl Brammo 2014
Informacje, Motoryzacja

Unowocześniony elektryczny motocykl Brammo 2014

Brammo zrobił dla motocykli elektrycznych to co Tesla zrobiła dla samochodów elektrycznych. Stworzyli pojazd o wysokiej wydajności, który jest przyjazny dla środowiska, jak i estetyczny. Nowy model Empulse przedstawiony na rok 2014 jest lżejszy, szybszy, a nawet bardziej przyjazny dla ziemi. Co więcej, ponieważ motocykl spełnia obecnie przepisy UE, wkrótce pojawi się w sprzedaży w Wielkiej Brytanii i całej Europie.

Wizualnie motocykl jest bardzo podobny do poprzedniej wersji. Jest jednak o 10 kilogramów lżejszy i osiąga niebagatelną prędkość 110 mph. Motocykl został wyposażony w dwie opony Continental SportAttack, które utrzymują motocykl przyklejony do asfaltu. Pozycja podczas jazdy zapewnia odpowiedni komfort podróżowania oraz kontrolę nad pojazdem.

Empulse ma ten sam silnik chłodzony wodą z sześciobiegową skrzynią biegów, która była w ubiegłorocznym modelu. Skrzynia ta zapewnia wysoką wydajność i niższe koszty eksploatacji. Szybkość ładowania baterii od 20 do 80 procent odbywa się w niecałe dwie godziny na 2 poziomie publicznej stacji ładującej. Zasięg na bateriach w w warunkach miejskich pozwala pokonać trasę 128 mil i 58 mil na autostradzie.

Przeprojektowana została również deska rozdzielcza wyposażona w wyświetlacz LCD, która zawiera istotne informacje, takie jak prędkość, obroty, poziom naładowania baterii, zużycie energii i przewidywany zasięg, ułatwia obserwację działania motocykla w trakcie jego użytkowania.

Ale nie martwcie się: mimo ulepszeń, ceny motocykli Brammo pozostaną takie same. Empulse będzie sprzedawany za cenę 16.995 dolarów (w USA), podczas gdy Empulse R będzie kosztować 18.995 dolarów (w USA).

Źródło: Ekogroup.info – Ekologia Recykling Energia odnawialna

Fot. Brammo

5 marca 2014

O autorze

Redakcja


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatni komentarz
  • Patryk
    1
    Pojemniki na odpady
    U nas jakiś czas temu zamontowano tzw. moloki, które są wkopywane w ziemię. W przypadku odpadów zielonych związany u dołu worek i tak przecieka przy wyciąganiu. Strasznie potem śmierdzi wokół…
GLAERIA FLICKR
KONTAKT

AG Solutions - marekting internetowy

Email : kontakt@ekogroup.info