Ekologiczna torba reklamowa – idealne rozwiązanie i dbanie o środowisko
Informacje

Ekologiczna torba reklamowa – idealne rozwiązanie i dbanie o środowisko

Z biegiem lat systematycznie rośnie ekologiczna świadomość społeczeństwa. Coraz większa jego część zdaje sobie sprawę z tego, jak światowa gospodarka wpływa na ekosystem i stara się wprowadzać w swoje życie zdrowsze i lepsze dla dobra środowiska rozwiązania.

Ta sama sytuacja dotyczy wszelkiego rodzaju firm i zakładów, które w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu coraz chętniej wprowadzają w swoje struktury działalności proste, a przede wszystkim ekologiczne rozwiązania.

Ekologiczna torba: zalety

– We współcześnie pojmowanym marketingu szczególnie istotną rolę odkrywa nie tyle sama reklama, co budowanie realnej i szczerej więzi z klientem. Budowanie poprawnego PR każdej firmy to zatem obecność na portalach społecznościowych, szybkie odpowiadanie na ludzkie potrzeby, a także stosowanie kodeksu CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu. Składa się na nią dobre, godne oraz równe traktowanie personelu, działanie na rzecz ogółu społeczeństwa oraz troska o środowisko – wymienia specjalista firmy Arprint. – W związku z tym coraz większą popularnością cieszy się wprowadzanie w codzienną działalność licznych eko-rozwiązań. Torba ekologiczna jest właśnie jednym z nich – dodaje.

Ekologiczna torba reklamowa to wyjątkowo praktyczny i trwały element wykonany z odpowiedniego rodzaju papieru (o wyjątkowym stopniu trwałości oraz biodegradowalności). Cechuje je wyjątkowa wytrzymałość, z tego względu to doskonałe rozwiązanie dla wielu typów działalności i dziedzin gospodarki. Do zalet papierowej reklamówki należy jej funkcjonalność – można z niej korzystać wielokrotnie, idealnie sprawdzi się także jako wyjątkowy gadżet promocyjny. Jej wyższość nad zwykłą foliową reklamówką stanowi fakt, że wyrzucona torba papierowa rozkłada się znacznie szybciej i bez generowania szkodliwych dla środowiska substancji. Także do jej produkcji zużywa się dużo mniej szkodliwych produktów. Nie należy przy tym zapominać o wymiarze estetycznym i praktycznym takiego rozwiązania – torba papierowa jest po prostu ładniejsza, a przez usztywniane krawędzie w wygodny sposób można w niej zmieścić dużo więcej produktów.

Zastosowanie

Eko-torby są w ostatnim czasie dostępne niemal w każdym sieciowym markecie i większych sklepach spożywczych, ale od kilku lat ich popularność rośnie także na rynku gastronomii. Wszelkiego rodzaju modne food trucki, śniadaniownie, klubokawiarnie, a nawet fast foody pakują jedzenie na wynos w papierowe torby z efektownym logo. To świetna forma promocji i reklamy – torby można zamówić z nadrukiem w postaci sloganu czy pięknej grafiki, dzięki czemu klient chętnie użyje jej jeszcze wiele razy – a to zapewnienie dodatkowej reklamy. Papierowe torby to doskonały gadżet świadczący o ekologicznym podejściu do biznesu, a to z kolei często przyciąga kolejnych klientów szukających nie tylko dobrego jedzenia czy produktów, ale także miejsca działającego zgodnie z wyznawanymi przez nich wartościami.

Torba papierowa genialnie sprawdza się także na wszelkiego rodzaju zjazdach, targach i konferencjach prasowych. Z uwagi na oferowane rozmiary wykonania, kolory i sposoby wykończenia można zamówić mniejsze i eleganckie torebki i zapakować do nich drobne firmowe upominki dla gości lub zainteresowanych. To doskonały sposób na okazanie obdarowanemu szacunku oraz uwagi. – Zamawiając torby papierowe w dobrej drukarni można liczyć na doskonałą jakość i wysoką estetykę wykonania produktu. To niezwykle prosta, lecz efektowna alternatywa dla tradycyjnej reklamówki, forma skutecznej reklamy, a przede wszystkim dowód na to, że firmie naprawdę leży na sercu troska o środowisko – podsumowuje specjalista firmy Arprint.

5 lutego 2016

O autorze

Redakcja


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatni komentarz
  • Patryk
    1
    Pojemniki na odpady
    U nas jakiś czas temu zamontowano tzw. moloki, które są wkopywane w ziemię. W przypadku odpadów zielonych związany u dołu worek i tak przecieka przy wyciąganiu. Strasznie potem śmierdzi wokół…
GLAERIA FLICKR
KONTAKT

AG Solutions - marekting internetowy

Email : kontakt@ekogroup.info