Wypełnij swoją przesyłkę ekologicznie!
Informacje, Ochrona środowiska, Promowane

Wypełnij swoją przesyłkę ekologicznie!

Wypełnienie przesyłek to nie lada wyzwanie, zwłaszcza kiedy do zapakowania jest produkt wymagający wysokiej ochrony podczas drogi do klienta. Mając na uwadze ochronę planety poszukujemy wypełnień ekologicznych, z recyklingu, jednak nie każdy wypełniacz spełnia dwie funkcje jednocześnie – ochrony i pięknego wyeksponowania produktu.

Co wyróżnia wypełnienie w postaci wiórek papierowych?

Wypełnienie w formie wiórek papierowych wyróżnia od innych tradycyjnych wypełniaczy połączenie tych dwóch funkcji. Zapewniają ochronę produktów amortyzując negatywne wstrząsy, przez co zapakowany produkt dociera do klienta w stanie nienaruszonym. Perfekcyjnie wypełniają przestrzeń opakowania i otulają produkt. Dodatkowo wióra papierowe rewelacyjnie eksponują, uwydatniając atuty produktu. Niski współczynnik pylenia sprawia, że wiórka papierowe są wygodne w użyciu i pozytywnie wpływają na walory estetyczne pakowanej przesyłki. Kolejnym powodem, który sprawia, że klienci wybierają wiórka papierowe to szeroka gama kolorystyczna. Wiórka w neutralnych kolorach bieli i kraftu podkreślą ekologiczny charakter przesyłki, natomiast te w intensywnych odcieniach przyciągną uwagę każdego odbiorcy.

Surowcem, z którego produkowane są wiórka papierowe jest papier co sprawia, że jest to wypełniacz w pełni przyjazny środowisku. Wypełnienie zostało zaprojektowane w myśl idei zero waste, przez co może być wykorzystywane wielokrotnie nie tracąc swoich walorów estetycznych. Wykorzystując wiórka papierowe wiele razy zmniejszasz się współczynnik generowanych odpadów.

Praktyczny i efektywny barwiony karbowany papier wypełniający rewelacyjnie ochroni każdy nawet bardzo wrażliwy produkt. Wiórka znacznie zwiększają swoją objętość i sprężynując chronią umieszczone w nich produkty, są zarazem estetyczne, eleganckie, bezpieczne i co najważniejsze ekologiczne. Włókna papieru wypełniającego w postaci zygzaków utrzymują swój kształt i są odporne na zgniatanie, dzięki czemu towar jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i unieruchomiony. Kolorowy papier wypełniający jest idealnym rozwiązaniem do pakowania prezentów firmowych, szklanek, porcelany, świec, wyrobów, koszy z owocami, koszy z kosmetykami i dekoracji świątecznych i innych.

26 maja 2020

O autorze

Redakcja


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatni komentarz
  • Patryk
    1
    Pojemniki na odpady
    U nas jakiś czas temu zamontowano tzw. moloki, które są wkopywane w ziemię. W przypadku odpadów zielonych związany u dołu worek i tak przecieka przy wyciąganiu. Strasznie potem śmierdzi wokół…
GLAERIA FLICKR
KONTAKT

AG Solutions - marekting internetowy

Email : kontakt@ekogroup.info